Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan gimnázium Komárom-Es...

Van olyan gimnázium Komárom-Esztergom megyében,ahová fel vesznek 10.osztályba?

Figyelt kérdés
Tatabányán lakom és akárhová próbáltam eddig jelentkezni,sehova sem vettek fel.Az egyik iskola azt mondta,hogy 9.osztályba próbáljam inkább,de már 10.be mennék.Ha valami zavaros,nyugodtan kérdezhettek,csak segítsetek.
2023. ápr. 18. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, valahol most végzed a 9. osztályt és át szeretnél menni egy másik gimnáziumba. Sajnos az effajta átvételre nincs garancia, semelyik gimnázium nem köteles átvenni. A szüleidnek kellene körbetelefonálniuk a gimnáziumokat, próba-szerencse alapon. De garancia semmire nincs.
2023. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy a szüleim szerint nekem kéne ezt elintézem.Pontosan ezt csinálom most,Tatabányán már szinte mindenhol megpróbáltam sikertelenül.Ezért most már a környéken reménykedem,de például próbáltam még Oroszlányban és ott sem sikerült.
2023. ápr. 18. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: A szüleid rosszul tudják. Az iskolákba beíratás, iskolaváltás a szülők feladata. Mindenesetre nemigen van más módszer, mint a körbetelefonálgatás vagy emailek küldözgetése. Ha annyira nagyon nem érzed magad jól ott, ahol most vagy, akkor esetleg olyan távolabbi gimnáziumokat is keresgélhetsz, amelyeknek vannak kollégiumai. Vagy pedig jelentkezhetsz egy most induló 9. osztályba is. Egy év veszteség nem a világ.
2023. ápr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Költözés miatt váltok.Tatabányához közeli helyek jöhetnek szóba,már gondolkozom a 9. Osztályon,mivel eddig sehol nem tudtak 10.be átvenni.Köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 19. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!