Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tapasztalataitok...

Noncs2 kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak a Nemzeti Közszolgálati Egyetemről?

Figyelt kérdés
Bűnügyi igazgatási (bűnügyi nyomozó) szakra szeretnék menni és nagyon érdekelne olyan emberek tapasztalata, akik erre a szakra vagy erre az egyetemre jártak/járnak. Milyennek gondoljátok a közösséget, a tanárokat és az órákat? Milyen jó és rossz tapasztalataitok vannak? Nagyon sokat segítene ha valaki személyes élményeket osztana meg velem. Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget. :)

2023. ápr. 27. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Büfészak
2023. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
1. Neked még az általános is magas volt.
2023. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A szakot nem ismerem, de arra figyelj oda, hogy a bűnügyi igazgatási szakra csak hivatásos állományúak jelentkezhetnek. Tehát ha nem dolgozol pl. a rendőrségnél, akkor ide nem nyerhetsz felvételt. De ez ha jól tudom az összes 6 féléves, bármilyen igazgatási szakra igaz.
2023. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mark5445 válasza:
76%
Tényleg büfészak, tapasztalatból mondom. A közhiedelmekkel ellentétben nem fidesz képző, és ezzel el is mondtam minden pozitívumot a helyről. Semmi lényeges tudást nem a d, a szak, amin vagyok alapvetően civil, viszont az óráim 70%-a valamilyen katonai tárgy, ami nekem pl tök felesleges, és igazán lényeges dolgokról nincs szó. A tanárok által állandóan hangoztatott egyedülálló eszközparkot is cáfolnám, semmi extra nincs a helyen. Minden tárgynál csak annyi van, hogy a felszínt kapargatjuk, tudásunk kb semmi, ami használható is valamire. Persze tök jó tudni a haditechnikáról, meg háborúkról meg minden f*szomról, csak ez majd a munkahelyeken a lóf.szt nem fogja érdekelni, ha egy elemzést nem tudok megcsinálni, mert 3 évet b*sztam el feleslegesen az életemből, hogy egy kvázi emelt töri fakton üljek, aztán kiessek onnan 0 használható tudással. Csak a külcsínyre adnak.
2023. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azon vagyok, sajnos elég rossz az elmeleti oktatas, inkabb a szakmai gyakorlaton tanulsz. Ha több dolog érdekel, nyugodtan keress privátban.
2023. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Minden egyetem büfészak tulajdonképpen
2023. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
20%
…ami nem jogi, orvisi mérnöki de az utóbbinak a fele is az
2023. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!