Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ennyi idő alatt...

Szerintetek ennyi idő alatt elmélyülhet ez a tudás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Idén emelt bioszozok. Nem kell nagyon sok pont nekem, elég az 55-60% is arra a szakra, ahova menni szeretnék. Eddig faktos voltam, de csak figyeltem órán, és itthon csak néha nyitottam ki a könyvet.. így a dolgozataim hármasok lettek mindig. Csináltam egy tervet, hogy Bioszféráról tanulnék, ami ugye lefedi az egész követelményrendszert, viszont egy nap ilyen 45-50 oldalakat kéne megtanulnom, hogy a végére érjek.. Szerintetek, ha ilyen “nagy léptekkel” haladok, akkor az a tudás, amit szerzek, az használható lesz érettségin is? abból indulok ki, hogy egyetemen is ettől többet kell tanulni, és nekik sikerül.. gondolom akkor nem lehetetlen. Ti mit gondoltok?



2023. máj. 1. 08:12
 1/2 anonim válasza:
100%
Necces. 55% eléréshez szerintem elég. 60% felettire már nem, ha nulláról indulsz. Inkább a Nagy Etelét ajánlanám erre a célra, mint a bioszférát. A Nagy Etele mindent összefoglal röviden, tömören és "csak" 180 oldal. Tehát előrébb lennél, és talán még a 60%ot is el tudnád érni (annál többet már valószínűleg nem).
2023. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, nem ettől többet, hanem ennél többet. Az ettől arra vonatkozik, hogy ettől a faltól pl.
2023. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!