Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin, átnézik a kezedet,...

Érettségin, átnézik a kezedet,h van e rajta puska?

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
atnezhetik, nem eri meg kockaztatni
2023. máj. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
igen, es ha talalnak, akkor ott helyben levagjak
2023. máj. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Alap esetben nem! Viszont ha feltunoskodj akkor kizarhatnak a vizsgarol vagy az addigi iromanyod nullasnak veszik
2023. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2%

Engem most zavartak haza.

Megpróbáltam puskázni de lebuktam :(


Pedig csak a novella elemzés szempontjai írtam fel apró betűkkel a tenyeremre. Szerintem túlzás volt ezért hazaküldeni.

2023. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

nem tulzas, nincs olyan hogy csak ezt irtam fel vagy azt


mindenesetre egyutterzek, nagy a nyomas, de ez orok tanulopenz lesz

2023. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem nézik át, de ne így csináld! Szedd le a vizespalackod (ásványvíz stb...) papírját, nyomtasd újra az összetevőket (apróbetűs rész) a puskával, majd azt ragaszd rá! Sosem jönnek rá! Sosem!


De erre előre kellett volna készülni!

2023. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 nálunk ősszel az angol érettségin leszedették velünk a vizes palackokról a papírt MINDENKIVEL! Nem lehetett olyan palack amin írás van.
2023. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es lol amatőrök! :D Nálunk simán bejött anno, mondjuk mi továbbfejlesztettük, mert konkrétan a 2dl-es siós dobozos szívószálas teljes palástját nyomtattuk újra! Azt sem tudták, mi ütötte el őket! Komplett anyag volt rányomtatva apró betűvel, olyan elrendezéssel, mint a valós dobozon.
2023. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Xenso S-ring! Ennyi! problem solved!
2023. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Xenxo - bocs. tehát helyesen Xenso S-ring. Egy órát simán bír az akkuja, ahogy teszteltem.
2023. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!