Ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos osztálynak vagyok az osztályfőnöke. Első osztályom nekem.


Szeretném megajándékozni őket évvégén. Mindenkit az osztályból.


Gondoltam pendriveokat beszerzek és teszek rá képeket, videókat, de baromi húzós lenne az összeg sajnos :(

20 db pendrive kb.50.000 ft-ra jönne ki.


Egyéb ötlet?



2023. máj. 10. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajzold le a diákjaidat. Írj mindegyiküknek/-ről egy-egy rövid verset. Vagy a ballagó tarisznyára hímezd fel saját kezűleg a monogramjukat.
2023. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Ne ajándékozd meg őket. Nem vagy a rokonuk.
2023. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi bizonyítvány osztáskor díszes csipesszel becsiptetve kaptunk végülis ilyen színes búcsózólapot, rövid verssel, matricával.
2023. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerkessz össze gépen közös képekből egy nagy átfogó képet.Nyomtasd ki ezt színesben. Mindenkinek adj egyet.
2023. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"20 db pendrive kb.50.000 ft-ra jönne ki."


Az egy Senior Java backend fejlesztő 3 órás bére. Akkor marad a turbó rágó ha már olcsójános vagy!

2023. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös. Ezt a komit nem tudom hova tenni, de valószínűleg nem vagy tisztában egy kezdő tanár bérével. Nem engedhetem meg magamnak, de mégis szeretnék ajándékozni vmit.Légy tájékozottabb kérlek!


Üdvözlettel:

Olcsójános

2023. máj. 10. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi negyedikben a tanítónőnktől egy kézzel írt idézetet kaptunk, meg egy-egy porcelán tollat. A toll már nincs meg, de az idézetre ma is emlékszem, hogy nekem mit választott.
2023. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!