Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen kaliberű ajándékot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kaliberű ajándékot illik venni a barátomnak névnapra? Ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval az én családomban nem szokás ünnepelni a névnapokat így kicsit tanácstalan vagyok mivel a barátoméknál ez elég fontos dolog. Mivel mi nem tartunk ilyesmit így nem tudom mi számít megfelelőnek, miket szoktak ilyenkor adni. Kiindulópontnak esetleg tudnátok néhány példát írni ami elég aranyos de nem elcsépelt? Nyilván nem azt várom hogy valaki megmondja mi az aminek örülne hiszen nem ismeritek ezt én is tudom, csupán valami támpintot szeretnék ami mentén elindulhatok. Előre is köszi


Mindketten 18 évesek vagyunk és 4 hónapos kapcsolatról van szó ha ez számít



2023. márc. 2. 23:57
 1/6 anonim válasza:
100%
Csoki,ital, bögre,hűtőmágnes,lufi, valami alkatrész a hobbijából,kreatívkodsz valamit te. Ha van közös fényképetek akár azzal is tudsz kreativkodni vagy csak egyszerűen előhívod. Elmentek randizni, filmet nézni, kajolni, kávézni stb. Végtelen a tárház..😁😁
2023. márc. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt akartam írni, mint 1-es. Veszel neki valami apróságot (csoki stb), vagy elhívod valahova akár beülni, akár sétálni egyet.
2023. márc. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4 hónap miatt javasolnék egy csokit, mondjuk egy ilyen extra nagy milkát. Nem vagytok annyi ideje együtt, hogy komoly pénzeket fordítsatok egymásra, bővel elég egy csoki is.
2023. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék neki egy szépen megírt/rajzolt stb lapot, esetleg színes borítékban, hogy pl meghívlak moziba. És választóktól filmet, időpontot és együtt elmentek. A diák jegy nem is olyan drága:)
2023. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például egy személyes dolognak örülnék a legjobban, ami nem kerül semmibe, de mégis értékesebb, mint bármi más.
2023. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg süthetnél neki valamilyen sütit
2023. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!