Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a tapasztalatotok, hogy a...

Mi a tapasztalatotok, hogy a Corvinus doktori iskolába másik egyetemről felvételizni mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:
64%

Hát de van ott egyáltalán témavezetőd vagy bármi témád amit továbbvihetsz doktorira, egyáltalán beszéltél ottani oktató csávókkal hogy ki vállalna és milyen témában kutatnál vagy csak úgy random jelentkeznél azt azt sem tudják hogy ki vagy meg mit csinálnál?


Ha az utóbbi akkor szerintem esélytelen, bár én azon az egyetemen csináltam a doktorit ahová jártam, de már MSc végén kialakult a kutatási témám, tagja lettem egy kutatócsoportnak, jártam konferenciákra, volt nemzetközi publikációm és vállalta a disszertáció valamint a további kutatásom vezetését, mentorálását és a disszertációm irányírását az a csávó aki a diplomamunka konzulensem volt.

2023. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!