Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz bekerülni SPM (-IMP)...

Nehéz bekerülni SPM (-IMP) /SKM-IMP-re a Corvinuson? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A honlapon azt írják, hogy logikai feladatok vannak, és egy-egy trükkre kell rájönni a felvételi során. Tényleg ennyi? Ha simán jó a logikám/matematikai logikám, akkor felvehetnek?

Hányan szoktak elmenni a felvételire? Mert ugye 50 fő kezdheti el a képzést.


Valamint: megéri felvenni? AK-ra megyek, és érdekel is, azért gondoltam, hogy emeltebb szinten tanulnám. Nagyon szivatós lenne AK mellett? Bírható a tanulás? (azaz a szabadidőtöket teljesen elveszi?)


Minden véleményt, tapasztalatot szívesen várok. :D



2018. júl. 26. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

En ugyan nem vagyok SPMes, csak par ismerosom. Hat ha van egy kis agyad a matekhoz akkor siman felvesznek, aztan elso felev utan majd kiderul h ki bukik ki ki nem. Az alaptol azert joval nehezebb, SKM a tied, mert AKs vagy,bar iden sem indult mert nem volt eleg AKs a felvetelin sem. Szerintem nelkule is boldogan el az ember, de te tudod, az IMP az meg, hat szerintem az nagy szivas, mmint csak azert mert nagyon olyan targyaid lesznek amire keszulni kell es igy nem lesz idod mas targyakra amik az alapozok.. szoval nemtom, de szerintem

Nelkule is megvagy es akkor meg marad ido szorakozasra is!

2018. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!