Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudtam felkészülni a...

Nem tudtam felkészülni a holnapi emelt érettségire. Ha megbukok, akkor 58.000Ft-ot kell fizetni, hogy ősszel újra neki kezdjek? Első javító lenne.

Figyelt kérdés

Őszre biztos feltudnék készülni, de sajnos olyan nehéz volt az első életem egészségügyileg, hogy az is csoda, hogy betudtam fejezni a 12. Évfolyamot. Azóta már gyógyultam, az eddigi érettségiket elmondták a tanárok nekünk, 80-85% lett nekem mindegyik.

Sajnos fizika emelt elég elvetemült vállalkozás volt, nem tudtam rá felkészülni. Nyáron tudnék tanulni. Tavaly év végén amikor még magántanárom is volt, megoldottam akkori fizikát, ami kijavította, közép szinten 90% lett, az emelt 45%..

Rohadt sokat felejtettem, alapok nyilván megvannak, de az esszétől eleve félek.

Menete nem tudom, hogy lesz, hiszen Sátoraljaújhelyen lakom, holnap Miskolcra lettem beosztva... Ez majd a jövő zenéje lesz, de sajnos nagyon esélyes, hogy megbukom. Nem tudom minek mentem emeltre, hiszen az egyetemem se kéri, megelégedne a közép fizikával.



2023. máj. 22. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen az ismétlő/javító/pótló érettségiért fizetni kell. Ha nem vagy tanulóijogviszonyba már,akkor az illetékes kormányhivatalnál lehet.

De azért próbáld meg,mert honnan tudod hogy olyan szörnyű lesz?

Lehet tök simán megy.


Ha az egyetemed se kéri akkor miért nem a közepet csinálod?

2023. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész jól ment!
2023. máj. 23. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor gratulálok! ☺️
2023. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. máj. 23. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
na így utólag mi lett? am gratulálok
febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!