Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » B osztályba járok és utáljuk...

B osztályba járok és utáljuk az A sokat ők is nagyon utálnak minket és minden nap összebunyózunk fiúk lányok egyaránt. Mindig csúfoljuk egymást. MI hogyan csúfoljuk kimondottan az A sokat?

Figyelt kérdés
Olyanokat szoktunk hogy az A a hülye bunkó fafejű stb. de kimondotta az A ra kéne 1-2 jó csúfolás esetleg csúfolódó név.
2010. okt. 10. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

En azt javaslom, hogy inkabb probaljatok kialakitani egy jo kozosseget. Ne hitvanykodjatok.

Probaljatok jobban megismerni egymast, jarjatok el egyutt ide-oda, segitsetek egymason, szorakozzatok egyutt.

Nem latom ertelmet az utalatoskodasnak meg a csufolkodasnak.

Milyen varosbol irsz?

2010. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez a legnagyobb problémád?
2010. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Első osztályosok vagytok?

Kis pisisek szoktak ok nélkül utálkozni egymásra.

2010. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Mi az általánosban azt mondtuk anno,hogy "A-sok,pelenkÁÁsok"
2010. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Na ez engem is érdekel hogy melyik városból írsz....


Bunyóztok???


Na szép kis iskola lehet ha minden nap ez van...és a tanárok nem tudnak mit tenni.


Egy jó tanács nektek:


Szerintem inkább tanuljatok,nem pedig csúfolódjatok!!!!!


Én egy 32éves 2gyerekes anyuka vagyok.


Tapasztalatból mondom hogy jobban jártok ha inkább barátkoztok egymással,és tanultok...

2010. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát Budapestről írok. De egyszerűen beképzeltek meg minden. Amúgy 4. esek vagyunk de egy barátok kért meg hogy ezt így kiírjam.
2010. okt. 16. 14:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég... gondolom, általános iskola 4.-esek vagytok, mert csak a gyerekek tudnak ilyen hülyék lenni...
2010. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

:D :D :D


mi is ezt nyomtuk alsóban: "A-sok, A-sok, aranykoronások, B-sek, B-sek, budirepedések" :D :D


persze mi voltunk az A-sok :D

2010. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

:)))


Megmosolyogtatsz, mert a saját gyerekkorom jut eszembe. Mi B-sek voltunk, és a C-sekkel álltunk "háborúban". (Az A osztály az olyan semleges volt mindenkinek :D)

Tudni kell, hogy a mi osztályunkban nagyon nagy többségben (Valami 24-6 lehetett az arány) voltak a lányok, a C osztályba viszont csak fiúk jártak (utánpótlás foci és kosárcsapatba jártak), így egyfajta fiúk-lányok csetepaté volt ez... :)

Körülbelül 3. osztályban kezdődött, télen óriási hógolyócsaták az udvaron, egymás hóemberének lerombolása, árulkodás a tanároknak, nyáron a bokrok közé elbújva (ne gondoljatok rosszra :)) haditanácsok, hogyan kerítsük be őket szünetben... Mindenben versenyzett a két osztály...

De mi elég szolidak voltunk, nem volt verekedés, nem káromkodtunk, olyan jó hangulata volt az egésznek, és jó visszaemlékezni :)) Persze a lányok között volt néha sírás, de hát ez a gyerekkorhoz tartozik, sőt, még ártatlan gyerekszerelmek is szövődtek C-sek és B-sek között, amit persze titkolni kellett, mert hát hogy néz az ki, hogy az ellenség egyik "katonájának" adunk puszit! :D


Most 22 éves vagyok, Budapesten tanulok, de a múltkor vidéki szülővárosom utcáján sétálva szembejött velem egy srác, aki 10-12 évvel korábban az egyik legádázabb "ellenség" volt a C-ből... egyszerre nevettük el magunkat, "fúúúúj, egy bééés!" és "fúúúúj egy cééés!" felkiáltással, régen ugyanis mindig ezt mondtuk, ha találkoztunk valahol. Jó kis nosztalgikus pillanat volt, imádtam :)

2010. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Xd ismerős msot vagyok nyolcadikos ez az elő év hogy nem volt veszekedés xD különben már olyan eset is volt hogy kést tartottak a nyakamhoz meg minden féle szóval nálunk is ez volt de nem a mi hibánkból hanem mert az A ban olyan 16 évesek járnak a nyolcadikba mivel már 3 szor megbuktak mi úgy oldótott meg hogy kivágták őket az iskolából... De hál istennek idén felvételizek gimnáziumba és az egész putrit otthagyhatom...
2010. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!