Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az OE-KVK-n melyik szakirányra...

Az OE-KVK-n melyik szakirányra érdemes menni? A mikroelektronika és a műszerautomatika között vacillálok. Van esetleg valakinek tapasztalata, hogy milyenek a tárgyak meg a tanárok stb.?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Műszerautomatika
Mikroelektronika
3 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kettő közül egyértelműen ékszer a műszer.

Ha játszik az automatika is, akkor az is nagyon jó.

2023. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a HTI-n végeztem, de ha mást választottam volna, akkor az a mikroelektronika/technológia lett volna szerintem.

Nekem sosem volt szimpatikus igazán sem maga a műszer szakirány, sem pedig bizonyos tanárok miatt (természetesen bizonyos tanárokra gondolok ez alatt, mivel vannak ott nagyon rendesek is).

2023. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem Valkaira gondolsz? :D
2023. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan pl. Valkaira és SATA-ra.
2023. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, ha engem a műszer szakirány érdekelt volna anno, akkor nyilván nem egyes tanárok miatt mondtam volna le róla. Ez csupán annyi, hogy engem nem hozott lázba egyik "modul" sem, és bizonyos tanárok magatartása miatt ennek örülök is :)
2023. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

SATA amúgy meglepően normális, ha érdeklődéssel fordulsz a tárgyai felé.

Valkai egy seggfej, nem vitatom. Köcsög módon beszólt prog. 2 laboron, a szokásos "meg fog bukni" dumával mikor élesztgettem a perifériákat a T-Bird panelen, én meg ugyanilyen köcsög hangvétellel mondtam, hogy "azt már nehéz lesz, mert régen elértem a kettest. Én az ötösért jöttem, nem megbukni."

Utána csendben maradt. Meg is lett az ötösöm.

2023. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, a HTI-t csak ajánlani tudom bárkinek, mivel nagyon tamogatóak, intelligensek és kollegiálisak voltak az oktatóim. Még a legnegatívabb tapasztalatom mérlege is inkább pozitív.
2023. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!