Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Információk, vélemények...

Információk, vélemények OE-KVK Villamosmérnök BSc Mikroelektronika szakirányról?

Figyelt kérdés
Főként az analitikai szenzorok érdekelnek

2019. dec. 31. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A mikroelektronika tanszék politikailag gyengébb, mint a többi szakirány. Az, hogy ez milyen kihatással van az oktatás színvonalára azt nem tudom.


Van egyáltalán jövője ennek a szakiránynak Magyarországon?

2019. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már vagy egy vegyész diplomám, és analitikai eszközökkel foglalkozom, csak szeretném kitanulni a hátterét is. Nekem mindegy, van-e jövője, nálam van...
2020. jan. 3. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az ÓE/KVK-n tanulok, két szakirányt :

- Mikroelektronika és technológia

- Villamosenergetika


A mikroelektronika szakirányon van ilyen tantárgy amiről most beszélsz (analítikai szenzorok), de sztem ez kevés :/ Sajnos a magyar ipar (mérete) nem követeli meg, hogy az egyetemen csak az analítikai szenzorokra fókuszáljanak. A magyar iparnak kevés ilyen mérnökre van szükség, ezért az egyetem se áll rá annyira a "tömegtermelésre" szakember tekinteténben.


Viszont az egyetemen van egy olyan tanár aki ennek a szakmának a mestere, és közben a KFKI-ban ezzel kapcsolatban tevékenykedik (Csikósné Dr. Pap Andrea Edit).

Ha szeretnél tudást vagy szakdolgozati segítséget - akkor ő a te embered !

És ezen az egyetemen te is elfogod majd tudni sajátítani ezt a szakmát !

2023. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!