Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén a Pte-Btk biológia...

Idén a Pte-Btk biológia -angol osztatlan tanári szakára jelentkeztem. Mivel biológia a szakpár egyik része,lesznek óráim a TTK-n? Vagy, hogy kell elképzelni a képzés menetèt?

Figyelt kérdés
Tanári szakról kritikát nem kérek.

2023. máj. 27. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy hogy lesznek-e óráid a TTK-n akkor sem fogod tudásban megközelíteni a valódi biológusokat. A későbbiekben hiába tünteted fel a CV-ben akkor is csak egy mezei tanár maradsz, amely diplomának a munkaerőpiaci megbecsültsége számegyenesen 0 és a fizetés is nagyon alacsony. Ezen nem segít az hogy hol lesznek az óráid, semmi értelme ilyen szakot végezni.
2023. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értéktelen választ :)!
2023. máj. 27. 17:54
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem is értem hogy jött ide a tudásfitoktatás. Engem csak szimplán a helyszín érdekel.
2023. máj. 27. 18:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Ifjuság u. epuletkomplexumban talalsz meg mindent, az angliszikat is es a bioszt is, sot, meg a tanarkepzos targyakat is ott fogod hallgatni. Remelem nem irok hulyeseget, es nem tettek el a bioszt mashova. Ha még ugy van, mint regen, akkor nincs okod az aggodalomra, nem kell sokat jarkalnod. Csak meg kell ismerkedni az epuletekkel, es semmi gond nem lesz. Most a biosz nincs elottem igy fejben, h merre van, de regen pl. az angol felett volt a foldrajz, ugyhogy ilyen ertelemben nem is masik epuletben, csak masik szinten es folyoson. Sok sikert Neked!
2023. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ!
2023. máj. 27. 23:41
 6/15 anonim ***** válasza:

Szivesen. Ezen a linken talalsz egy kepet arrol, h hogy kell elkepzelned az egesz BTK-TTK-t. A templom melletti kapun kell bemenni, illetve tobb helyen is lehet, de az a fobejarat. (A szoc munkahoz nincs kozom, nem reklamozom, csak ezt talaltam a legjobb kepnek.)


[link]


Az anglisztika oktatoi irodak az A epuletben a 400 es 500 akarhanyas szobak, es itt vannak szeminariumi termek is. A biologia intezetet az E epuletben irják. Orak ott lesznek (remelhetoleg), ahol talalnak ra termet megfelelo felszerelessel az adott szak hallgatosaganak letszama alapjan.


Itt megnezheted a TTK campus terkepet, amin persze latszik a BTK is.


[link]

2023. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hálás köszönönet!
2023. máj. 29. 16:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen!
2023. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom te hova mentél végül. De én most hagytam ott a pécsi tanárit 2 év után, egyik szakom biosz volt. Egy fertő az a hely.
febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Énis otthagytam xdddd
febr. 6. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!