Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miben menjek a felvételire? SOS!

Miben menjek a felvételire? SOS!

Figyelt kérdés

Holnap megyek tanító felvételire Főiskolára.

Arra gondoltam, hogy fekete nadrág, fehér blúz.

De kicsi rám ami eddig jó volt és a másik "alkalmi" fehér pólóm meg eléggé kivágott.

Szóval fogalmam sincs mit húzzak.

Egyáltalán kötelező ünneplőbe menni?

(Semmilyen tájékoztatást nem kaptam erről.)


2023. máj. 30. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt embereknek nem szokás előírni, hogy miben menjenek. Abban menj, ami az alkalomnak megfelelően elegáns, de ami azért elég kényelemes is ahhoz, hogy ne arra kelljen majd figyelned, hogy mindig visszahúzgáld a helyére a blúzodat vagy ilyesmi, hanem a felvételi feladatokra koncentrálhass. Nem kell, hogy feltétlenül fekete-fehér legyen, más színű blúz is jó lesz - viszont ne legyen "eléggé kivágott".
2023. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen valami visszafogottabb ruhát választanék, tehát a kivágást kerüld.

Nem egy évnyitó lesz, hanem felvételi, tehát simán elmehetsz egy csinos blúzban, amiben jól érzed magad.

Nagyon sok sikert! :)

2023. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!