Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a kecskemèti Piarista...

Aki a kecskemèti Piarista gimiben tanul/tanult, mi a vèlemènyetek a suliról?

Figyelt kérdés
Szeptembertől a kecskemèti Piàrba fogok jàrni, mivel azt hallottam, hogy elèg jó a közössègi èlet, a tanàrok is korrektek ès a tananyag is elviselhető. Ugyanakkor olyanokat is hallottam, hogy 800%-os meg 400%-os dogàk vannak ès több napos kemèny zaràndoktúràkra kell menni (èn nem vagyok valami sportos nem tudom, hogy fogom bìrni) ès egyes tanàrok kèsnek az óràkról, valamint taln túl sok program van. Akik ottaultak vagy frissen vègeztek, mi ezekről a vèlemènyetek, milyen ott az oktatàs, tanàrok, programiok?

#Piarista gimi
2023. máj. 31. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Off, de hátha valaki felelel végre azon évtizednyi ideje kínzó kérdésemre, hogy hol van a bibliában az a hely, ahol arról rendelkezik, hogy a büszkeség és a kevélység bűn KIVÉVE A PIARISTA REND NEVELÉSI GYAKORLATÁBAN?
ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!