Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ágazati alapvizsga eüből?

Ágazati alapvizsga eüből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hét múlva vizsgázok és nagyon parázok.

Lesz egy írásbeli, aztán ugye a szóbeli. A, B és C tétel. Az A tétel a kardinális tünetek, a B tétel újraélesztés, na és akkor ott van az a bizonyos C tétel: ágyazás, gyógyszerelés, injekciózás, fürdetés, védőruházat, higiéné, hulladékok, stb.

Azt kérdezném azoktól akik vizsgáztak már, hogy mennyi latin szó volt az írásbeliben? Mik voltak benne? Azok voltak amik interneten is fent vannak?


16/L



2023. jún. 4. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én úgy tudom, hogy nem olyan nehéz az alapvizsga, de valamiért minden helyen nagyon fenyegetőznek a buktatással vele.
2023. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia én is most fogok majd ágazatizni és én is félek tőle ,de szerintem ha rendesen felkészülsz nem lesz baj :). Szurkolok neked
2023. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na most hogy így utána vagyok nem volt nehéz egyáltalán sikerült nekem akik előtte vannak azt javaslom anuljátok meg a kérdésekre a választ és nem lesz baj
dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezt miért nem mondták, de, ha megbuktam volna, akkor nem tettek volna 9. osztályba, hanem simán nem vehettem volna részt duális képzésben. Ezt azt jelenti, hogy a szakmai gyakorlatot az iskolában kellett volna megcsinálnom és az iskola nem keres nekem céget, ahol dolgozhatok 11. osztályban, szóval nem para. :)
dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!