Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha nem jelenek...

Dene$0212 kérdése:

Mi történik ha nem jelenek meg a szóbeli érettségi tájékoztatóján?

Figyelt kérdés

Szóbelizni persze elmegyek, csak nem szívesen mennék be korán, ha nem feltétlenül muszáj. Főleg egy olyan beszédre amelynek a tájkoztató részét már 1001x végighallgattatták velünk ("fél órával a vizsga előtt jelenjen meg kiöltözve stb.stb."), a beszéd másik fele pedig egy ismeretlen embertől, sablon motivációs felolvasott bekezdés, (tényleg, motivált ez már valaha bárkit is?!). A lényeg ennyi, a vizsgám a tájékoztató után van 3 nappal.

Vagy ennek az egésznek inkább pofa-visit jelentősége van?

Köszönöm a válaszokat.



2023. jún. 13. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége, ha biztos vagy abban, hogy mikor kell vizsgáznod. De szólj az ofőnek, hogy ne keressen. De amúgy illik elmenni, mert ha mindenki így gondolkozna, akkor senki nem lenne ott.
2023. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha emelteztél valamiből, akkor talán érdemes elmenni, mert én úgy tudom, hogy a tájékoztatón elmondják az emelt szóbelik eredményét. De amúgy ha nem mész el, az se fog érdekelni senkit.
2023. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 klopusz ***** válasza:
51%
Nem tudom, nálatok hogy van. de fiaméknál a tájékoztató/nyitó értekezleten mondják meg, ki melyik nap, hány órakor fog szóbelizni.
2023. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Tudom mikor kell szóbeliznem

2023. jún. 14. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!