Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy kidolgozott érettségi...

Egy kidolgozott érettségi tétel tényleg ilyen rövid?

Figyelt kérdés
Készülök a középszintű infó érettségire (tudom tudom tudom, de jobb később mint soha), és kaptam az ofőtől előző évi kidolgozott tételeket. De van olyan ami konkrétan másfél oldal, az is úgy hogy egy táblázat van benne. Ez így... normális? Tényleg elég ennyit elmondanom és jó vagyok? Úgy ránézésre logikusan követik egymást a vázlatpontok, nem kelti azt a hatást hogy kimaradt belőle valami, de a hossza akkor is kevésnek tűnik. Életemben nem érettségiztem még szóval fogalmam sincs ezeknek milyen hosszúnak kéne lenniük, annyit tudok hogy maga a felelet 15 perc max.

2023. jún. 17. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok amik ilyen rövidek, vannak hosszabbak. Nekem bioszon volt fél oldalas és 4 oldalas tételem is.
2023. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!