Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi számít egybefüggő gyakorlat...

Mi számít egybefüggő gyakorlatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mi számít egybefüggő gyakorlatnak a technikumoknál? Azt akarom megérdeklődi, hogy ha van egy adott szak amin vagyok duális képzésben jelen esetben és van munkaszerződésem, és heti 2 napot vagyok gyakorlaton, az már egybefüggőnek minősül? Mert 260 a kötelező óra, összeségében már többet is teljesítettünk ezért érdekelne, hogy ezt relatív teljesítettem már? Vagy "csak" a nyári minősül egybefüggőnek amikor heti 5 napban ott tartózkodom? De, ha lebetegedek és táppénzre megyek akkor az már megszakítja ezt az egybefüggő gyakorlatot? Sok kérdést vet fel bennem és erre szeretnék választ kapni.

Aki otthon van ebben a témában kérem segítsen.

Előre is köszönöm a segítséget!



2023. jún. 18. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg ott?!
2023. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!