Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen (szóbeli) vizsgára...

Egyetemen (szóbeli) vizsgára névsor szerint hívnak be? (NJE-GAMF)

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 10:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tanár/suli válogatja
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahova olyan sorrendbe mentek be, ahogy ti megbeszélitek, van, ahol a tanár előzetesen kinyomtatja a listát, de hogy azt mi alapján rendezi (jelentkezés ideje, névsor, Neptun-kód szerint...), az már a tanáron, de legtöbbször a véletlenen múlik, mert ők se nagyon foglalkoznak ezzel.
2023. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak a záróvizsgákon találkoztam olyannal, hogy névsor szerint hívtak be.
2023. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs más kérés vagy nem beszéljük meg egymás közt, akkor névsorban megyünk. Záróvizsgán nincs beleszólás, névsorban megy.
2023. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk legtöbbször nem foglalkoztak ezzel, egymás közt beszéltük meg, hogy ki akar már túl lenni rajta, és ki hiszi azt, hogy plusz fél óra alatt meg tud tanulni mindent 😀
2023. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy van, hogy érkezési sorrendben. A tanárt általában nem érdekli ki megy, szóval érkezési sorrend megy általában, vagy nyilván ahogy megbeszélik egymás között az emberek. A lényeg, hogy nálunk nem gyakori a névsorozás.
2023. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én levelezőn vagyok, mi mindig megbeszéljük, hogy ki mikor akar bemenni, Nappalisok meg listát írnak, aki előbb ér oda az írhatja fel magát előbb.


Viszont Záróvizsgán komoly névsor alapján megy? Már előre is félek mint "B" vezetéknevű...

2023. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 rég túl leszel rajta, amikor a Szabók és a Tóthok még mindig idegesen várnak a sorukra! ;)
2023. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!