Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Politikatudomány mestersz...

ELTE Politikatudomány mesterszakot végző vagy végzett hallgató tudna pár információban segíteni?

Figyelt kérdés
A legtöbb politikatudományt tanulni vágyó és tanulók között a leggyakoribb kérdés ami foglalkoztatja őket az az elhelyezkedés témaköre a végzés után, és habár ez engem is érdekelne, de első körben arra lennék kíváncsi mennyire segítőkészek az oktatók, a tanszékvezető? Segítőkészek a diákoknak egy kicsit eligazodni a lehetőségeik között?

2023. jún. 25. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy Eltén végzett politológus ismerősöm sem a szakmájában dolgozik. Megjegyzem, sehol máshol nem jellemző, hogy a tanárok, akik évente több száz, de minimum több tucat diákkal találkoznak, terelgetnék a hallgatókat úgy bármerre. Ahhoz, hogy valaki politikával foglalkozzon, nem kell politológus végzettség, hobbinak, érdeklődésnek meg szintén nem feltétele. A polisok úgy láttam, hogy kedvesek egymással, a tanáraik is kedvesek többnyire, de a lehetőségekben nem tudnak segíteni eligazodni, mert nincsenek, jó ha évente pár ember el tud ebben helyezkedni, bár én még életemben nem láttam állásportálokon, hogy politológust keresnének. Ha mindenáron csinálni akarod, akkor legfeljebb úgy, hogy másik szak mellett.
2023. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!