Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberek akik a színművészetire...

Emberek akik a színművészetire járnak/jártak! Mit tanácsolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Hatalmas álmom hogy színésznő lehessek és nagyon szeretnék majd abba az iskolába járni amibe a példaképem járt (meg úgy tudom hogy ez az iskola a legerősebb ezen a téren).


Jelenleg most 16 éves vagyok (most megyek tizedikbe), az Álmos gimibe járok digitális kultúra szakra (most az év végi bizonyítványom kitűnő lett de nem tudom hogy ez mennyire számít), de a színészet engem sokkal jobban érdekel mint ez, főleg azután hogy az az ember is ezt csinálja akit a világon a legjobban szeretek és felnézek rá.


Jelenleg nincs sok tapasztalatom, de úgy érzem, hogy nagyon szívesen csinálnám, ráadásul amikor megismertem a példaképemet kicsiként, egy ígéretet tettem magamnak, hogy azt fogom csinálni amit ő, amit nem is bánok, mert tényleg ezt szeretném csinálni. Az a nő egy hatalmas szikrát adott belém, amit senki nem tud elvenni tőlem.


Az a helyzet, hogy arra gondoltam hogy szeretnék minél hamarabb felkészülni a bejutásra, főleg ahogy olvastam hogy milyen kevesen jutnak be és mennyi embert elküldenek onnan mert "alkalmatlan".


Hogy lehet valaki alkalmas hozzá? Mire kellene figyelnem?


Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!



2023. jún. 27. 10:54
 1/1 anonim válasza:
Kérdező vagyok, csak kidobott a gyakori és nem bírok visszajelentkezni. Aki privát üzenetet szeretne írni, azt kérem hogy ideírjon. Köszönöm!
2023. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!