Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben induló képzések?

Debrecenben induló képzések?

Figyelt kérdés
Megtudná nekem valaki mondani, hogy a debreceni egyetemen milyen osztatlan tanári karok indulnak. Vagy egy linket küldeni, ugyanis én kerestem és nem találtam.

#tanár #Debreceni Egyetem #kar #tanári szakma #Induló képzés #2023/2024 tanév
2023. júl. 3. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A meghirdetetteket itt meg tudod nézni: [link]

De az majd csak a ponthatárok kihirdetésekor derülni ki, hogy ezek közül melyik fog ténylegesen elindulni.

2023. júl. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van esetleg egy e-mail cím ahova kérdést lehetni küldeni (történelem érettségi helyett elfogadják a mateket)?

Köszönöm szépen a segítséget!

2023. júl. 4. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A belinkelt oldalon van egy olyan fül, hogy az "intézmény elérhetősége", ha azt lenyitod, akkor ott 3 email címet is találsz. (De amúgy ha követelmény az adott szakra a töri érettségi, akkor a kérdésedre úgyis az lesz a válaszuk, hogy nem.)
2023. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!