Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van köztetetek esetleg olyan...

Van köztetetek esetleg olyan aki jelentkezett a 2023. február végén Debrecenben induló mozdonyvezető képzésre?

Figyelt kérdés
Ti kaptatok már valamilyen értesítést, hogy felvesznek vagy elutasítanak? December elején voltam alkalmasságin ami sikeres lett, de még nem kaptam semmilyen értesítést. Köszi a válaszokat!

2023. jan. 7. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felvételin vagy túl vagy már az orvosin is?
2023. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvosin is.
2023. jan. 7. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, hogy mi a helyzet! Itt szeretnek ülni mindenen, akkor is, ha van információ. Érthetetlen dolog számomra, hogy aki ezzel foglalkozik, hogy nem képes felfogni, hogy felnőtt emberek munka és jövedelem nélkül nem fognak várakozni otthon hónapokig. Szóval jobb, ha utána kérdezel, mert képesek két nappal előtte szólni, akkor is, ha már tudják, hogy egy január közepére ígért kezdés helyett csak márciusban lesz képzés.
2023. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam hívni a hölgyet telefonon már többször is, de sajnos sosem vette fel. Ezért próbálkoztam itt, hogy hátha tud valaki valamit.
2023. jan. 8. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jobban jársz, ha bemész Debrecenbe és megkérdezed személyesen.
2023. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!