Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a teendő, ha több tárgy...

Mi a teendő, ha több tárgy van amit nem tudok megcsinálni semmiképpen?

Figyelt kérdés

Van kb a tantárgyak 8százaléka, amit semmiképpen nem tudom megcsinálni, a maradék 92százaléka már megvan. Ezért nem tudom mit csináljak, már 6 évet jártam egy 3,5 éves szakra.

Matek, Fizika ,mozgástan, ami az istenért nem tudok megcsinálni, ha magántanárhoz járok akkor se, mivel régóta járok ide, van olyan tanár aki mindig megbuktat. Direkt lenulláza a zárthelyimet, meg beszólogat már.


2023. júl. 5. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Hagyni a faszba.


Tudsz mást? Ha nem tudod megcsinálni, akkor kész, ennyi, nem kapod meg az abszolutóriumot, nem kapsz diplomát.


Egyébként biztos meg tudnád csinálni, csak szar vagy belőle és könnyebb a tetű tanárra fogni. Komolyan azt hiszed, hogy vadidegen embereket utálnak ok nélkül? Senki sem unatkozik annyira, hogy rád legyen fixálva. Kérdezd meg tőle, hogy mit kellene máshogy csinálnod, mi nem volt annyira rendben, hogy nem rosszabb jegyet ad, hanem egyenesen megbuktat.

2023. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Milyen szak ez?
2023. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Típusfeladatok begyakorlása / puska / más okosabb szerzemény megkérése hogy te kifotózod a ZH feladatokat és ő oldja meg helyetted / ChatGPT 4.0 + WolframAlpha kombó
2023. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván több opció van.

Az egyik, hogy otthagyod az egyetemet.

A másik, hogy átmész egy olyan egyetemre ahol van ez a szak, elfogadtatok az előző tárgyakat és ezt a hármat megcsinálod más tanárnál remélvén, hogy kedvesebbek.

Harmadik opció a puskázás.


Viszont az az igazság, hogy én is fontosnak tartom a kérdést: milyen szak?

Mert a matek és a fizika logikán alapul. Ha ezt nem tudod megcsinálni akkor nem érted.

Az értés pedig fontos ha mondjuk matektanár leszel. Akkor bizony tök jogos, hogy nem engednek át abból amit végezni akarsz.

Ha viszont szabadbölcsész leszel akkor tényleg nem lesz ezekre szükséged és jó egy nyekeregve összehozott kettes.

2023. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!