Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kaputelefon névváltoztatást...

Kaputelefon névváltoztatást szeretnék, kihez tudok fordulni, ha aki ki van írva szervízes, nem hajlandó megcsinálni? Mi ilyenkor a teendő? Milyen szervhez lehet fordulni? Megoldható e hazilag? (Nem ragacsra gondolok)

Figyelt kérdés
Két hónapon keresztül egyeztetek vele küldött sms t mindig egy hetet két hetet ígér és ma rám nyomta a telefont mikor tisztességesen normálisan felszólítottam két hónap után ismételten

2022. nov. 14. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Közös képviselő
2022. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Én fogtam egy csavarházót levettem a fedelet, kivettem a papírt és átírtam.
2022. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Mi nem szóltunk senkinek és nemrég észrevettük, hogy így is lecserélték a nevet. Csak 5 éve lakunk itt. :D
2022. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Az átmatricázás túl bonyolult mára, ennyire "okos" világgá lett a modern ember?

Az eszem megáll...

2022. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akart le feszülni a panel csavarhúzóval hiába ki csavaroztam aki meg ezért dolgozik meg ezzel dolgozik nem fogom matricázni végezze a munkáját nem esztétikus rá címkézni
2022. nov. 14. 20:06
 6/15 A kérdező kommentje:

Itt az a lényeg, hogy ha kínál egy szolgáltatást, végezze, vagy felelőségre lehessen vonni, ha nem végzi. Mi az, hogy lerázza?

Kár keletkezik a kaputelefonba a maszekolás miatt, akkor engem biztos felelőségre vonnának.

Jól mutatnak a címkék az ilyen lusta emberek miatt, meg sajnálják kifizetni mások...

Az a gond, hogy valaki vállal valamit, és nem végzi.

Bármilyen más helyzetben az ilyen hozzáállás másnak is sértő lenne.

Ismételten válaszokat megoldásra várok. Mind a felelőségre vonás tekintetében.

Mind a műszaki kivitelezésben.

Ennyit kérek. Kioktatás nem érdekel, hogy értsek meg egy ilyet.

2022. nov. 15. 01:01
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a közösképviselőnek kell szolni majd ő szol a szerelőnek .
2022. nov. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mindenre kaptál választ. Kérdezted kihez fordulhatsz megírták, hogy a közös képviselőhöz. Azt is kérdezted, hogy megoldható e házilag írták, hogy igen megoldható. Azt, hogy te nem tudod megcsinálni nem azt jelenti, hogy nem lehet. Te nem állsz szerződésben a kaputelefon szerelőjével közvetlen, ezért a közös képviselő dolga intézkedni. A postaládádat, bejárati ajtódat ki címkézte?, na látod ez is ilyen egyszerű lenne ha nem csak morognál ilyen pitiáner dolgok miatt. Érhet még ettől nagyobb probléma is egy közös házban.:D
2022. nov. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha esetleg lefotóznád azt a táblát, talán még meg is tudnám mondani hogy hogyan kell szétszedni.
2022. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a tipus

2022. nov. 15. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!