Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire fogok eltérni az...

Mennyire fogok eltérni az átlagéletkortól nappali egyetemi szakon, ha 23 évesen kezdem?

Figyelt kérdés
Szeptember elején töltöm a 23-at, és most fogok nappalin kezdeni tanulni, angol-magyar szakos tanárnak.
2023. júl. 6. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Lesznek nyilván 18 évesek, de vannak 20-25 közöttiek is. Én 25 évesen kezdtem az alapszakot és nem zavart senkit, hogy ennyivel idősebb vagyok. Ugyanúgy barátok lettünk a szaktársakkal.
2023. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit ki fogsz lógni a sorból, de a kutyát nem fogja érdekelni. Én is 3-4 évvel idősebb voltam a szaktársaimnál MSc-n, semennyiben nem befolyásolta a velük való kapcsolatomat.
2023. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sógorom 36 évesen kezdtem az orvosi kart. El is végezte amúgy. Senkit se érdekelt hány éves
2023. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz furcsa. Én 24 évesen kezdtem, és a legtöbben azt sem tudták, hány éves vagyok, mert sosem került szóba.
2023. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, ránézésre azért nem nagy a különbség egy 18-19 és egy 23 éves között. Aztán hozzájön hogy nem te leszel az egyetlen aki esetleg gimi után dolgozni ment előbb, ilyen-olyan tanfolyamot végzett, második diplomát szerzi esetleg menet közben váltott szakot, magánéleti dolgok miatt később kezdett....
2023. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!