Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kulturális rendezvényszervező...

Kulturális rendezvényszervező OKJ tanfolyam milyen képesítést ad? Számít az elhelyezkedésnél?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett végezném el. De nem tudom hogy egyáltalán számít e valamit elhelyezkedésnél, hogy ott van az a végzettség pluszban. Rendes bizonyítványt adnak?

#egyetem #OKJ #rendezvényszervező #FELVI #Kultrális rendezvényszervező
2023. júl. 8. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Semmi értelme, ha piacképes diplomád van akkor azért nincs mert úgyis az érdekli a munkáltatókat, ha pedig megcsináltál egy értéktelen büfészakot és hozza megcsinálsz egy semmit nem érő OKJ-t azzal továbbra sem fogsz kelleni a kutyának sem.
2023. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Okj már nincs, helyette szaképpesítés van. Igen, bizonyítványt ad a szakmáról..

De ha van egy diplomád, akkor az erősebb, és ez esetben ez nem fog számítani.

2023. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ezen a szakon, de tucat posztgrad,diploma meg még doktori képzés után is azt tudom mondani, hogy igazán ma JÓ munkához 3 dolog tud juttatni: ismerettség (állami szférába fidielity); ismerettség (szakmai); ismerettség (nem szakmailag releváns, de átmozogható). Kutyát nem érdekli a diplomád ma Mo-n, kivéve ha specifikus a szakmád (mérnök, természettudományos, orvosi- most az energiaipar, űrkutatás és gyógyszerfejlesztés pörög(ne), így mindent eköré kívánnak a következő évtizedben építeni- ehhez képest a többiek kevesebb figyelmet fognak kapni). Okj valóban nincs már, de ha van pénzed akkor a Werk Akadémia képzését ajánlom (>> [link] itt ugyanis olyan emberek fognak tanítani, akik a szakmájukban jelentős sikereket értek el, vagy rendkívül jó helyekre vannak becsatornázva (kb közvetlenül a Mgayar Turisztikai Programba xy barátnője mellé). Ha tényleg érdekel a szakma, sokkal jobban jársz, ha nem jeles tanulókként majdnem nulla ismerettséggel döngeted az ajtókat, hanem ,,elmerülsz a szakma krémjében"- és már a végzés előtt bezsebelsz valamilyen csoport on board ajánlatot. Nyilván ennek meg is kérik az árát,- mondjuk ano volt ösztöndíj programjuk is, most a jelen gazdasági helyzetben nem tudom működik-e (én nem végeztem ilyen tanfolyamot szóval belsős tippem nincs:)) ill. érdemes lesz mellette időnként önkéntesen egy-egy rendezvényre is beállnod, tehát ha ezt választod akkor fontos, hogy az egyetem mellett jusson rá elég időd is majd :) Ha a werket választod még 41 napod van beregelni, sok sikert-remélem megtalálod azt amiben ki tudsz teljesedni- és közben meg is tudsz majd élni :)
2023. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából sok rendezvényszervezői titkár és r.sz. irodavezető-helyettes álláshirdetés van, amik többségéhez nem várnak el diplomát. Ilyenekhez és vállalkozáshoz jó a bizonyítvány.
2023. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!