Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MÉK- Építész tervezői jogosult...

MÉK- Építész tervezői jogosultság kinek jár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha van valaki, aki tájékozott a témában, tudna segíteni?

Mi a menete annak, hogy valaki megkapja a tervezői jogosultságot? Pontosan milyen képzéseket fogadnak el?

2021-ben indult a győri Széchenyi István Egyetemen a Design Campus, azon belül pedig az építőművész alap-és mesterképzések. Ezek elvégzésével megszerezhető az okleveles építőművész kamarai jogosultság?


Remélem érthetőek a kérdéseim, előre is köszönöm a segítséget.



2023. júl. 16. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó szándékkal irom: ha már építőipar akkor legalább epìtő vagy építészmérnök szak. Ezek sem a legjobban fizetett mérnöki területek, de még mindig jobban mint az építész mérnöki. Üdv, egy épìtőiparban dolgozo mernok
2023. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, de nem ez volt a kerdesem!
2023. júl. 16. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom. Megakadt a szemem a kérdésen és jó szándékkal ìrtam.
2023. júl. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem értem,mi írtál. Az építő, vagy építészmérnöki jobban fizet, mint az építészmérnöki?


Kérdésre válaszolva: az építőművész msc elvégzése után 2 év adott területen szerzett szakmai tapasztalat igazolása után belsőépítészeti és építészeti tervezői jogosultság is szerezhető (tehát BÉ és É is)

2023. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!