Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nagy az eltérés...

Mennyire nagy az eltérés nehézségben a matek tanári(osztatlan) és a matek alapszak között?

Figyelt kérdés
Most eltekintve attól, hogy ha tanárin van valaki, akkor van egy másik "tárgya" is,
2023. júl. 19. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Matek alapszakról tudok mesélni, nemrég végeztem (szerintem nagyon könnyű, de persze ez beállítottság kérdése)

Ismerek olyanokat, akik váltottak matektanáriról matek alapszakra, bár sokat nem mondtak erről. Nem lehetetlen, szerintem nincs akkora váltás. Egyikük azóta már szinte végzett a matek mesterrel is. Nem a legjobb a csoportjában, de azért megy neki.

2023. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy csak azért kérdem, mert a váltáson gondolkodom éppen. :D Van pár tárgyam, ami közös az alapszakosokkal, és annyira nem tűnt vészesnek a legtöbb, a követelmény ugyanaz. Max nekünk éppen más évfolyamon volt egy-egy tárgy, meg van néhány olyan, ami tanárin egyáltalán nincs. Mondjuk első félévben a lineáris algebrával szívtam nagyon, hálát adtam az égnek, hogy nekünk tanárin nincs lin.alg. 2... :D Ezen kívül nekem mással nem volt gondom egyébként.
2023. júl. 19. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert akkor! Szerintem teljesen megvalósítható terv.
2023. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hova jársz, kérdező?:D én is a lin.alggal szoptam
2023. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom nem nagy. Matektanárira jár a barátnőm, de kb bámulok, mint hal a szatyorban, hogy miket tanulnak. Pedig mérnök végzettségem van.
jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!