Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor az egyetemk felvéte...

Most akkor az egyetemk felvételi eredmények mikor derülnek ki?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat hogy holnap, olyat is hogy szerdán, meg olyat is hogy pénteken. Tulajdonképpen nem hallottam kettő egyező időpontot, a baj meg az hogy a neten is csomó ellentmondásos időpontot találtam erről amikor rákerestem, így az is tök kérdőjeles.

Valaki esetleg nem tudja fixen hogy melyik az az időpont?



2023. júl. 23. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol egyértelműen szerdát látok.
2023. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eduline-on egyértelműen fent van. Július 26, és este 8-tòl lehet várni az sms-t. Ha mész pentvaro bulira az is 26-án lesz, és este 8-kor fogják kitenni a pontokat ott is. Ha nem jön SMS, akkor felnézel felvire és látod majd ott, hogy hova vettek fel.
2023. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a trükk, hogy hivatalos oldalon kell utánanézni a dolgoknak és persze idei cikkeket kell nézni. Ha így teszel, nem fogsz ellentétes információkat találni.

"A 2023 szeptemberében induló képzések ponthatárait várhatóan július 26-án este hirdetik ki, és azok elsőként itt, a Felvi.hu-n lesznek elérhetők. Azok a jelentkezők, akik megadták a mobilszámukat, még aznap este-éjjel SMS-értesítést is kapnak az eredményekről. Mivel a szolgáltatónak nagyszámú üzenetet kell kiküldenie, ezért előfordulhat, hogy csak órákkal később érkezik meg az üzenet."

[link]

2023. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerda este 8. Én más időpontot nem láttam sehol, mert felvin és eduline-on is ez van, mások is onnan tájékozódnak, maximum elírás lehet, ha nem ezt látod.
2023. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2023. 07. 26. 20:00. Ahogy mindenhol fel is van tüntetve.
2023. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A besorolási határozat ami augusztus 5.-én derül ki, az micsoda? Az hogy hova vettek fel az nem holnapután fog kiderülni?
2023. júl. 24. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"A besorolási határozat – amely tartalmazza, hogy a felvételiző mely képzésen kezdheti meg tanulmányait szeptemberben – legkésőbb 2023. augusztus 5-ig elérhető lesz az E-felvételi Hivatalos iratok menüpontjában. Erről minden jelentkezőt e-mailben is értesítenek."

Az a hivatalos levél arról, hogy hova vettek fel és nem feltétlenül augusztus 5-én fogod megkapni, az csak a végső határidő. De nyilván ettől függetlenül szerda este már te tudni fogod a ponthatárok alapján, hogy melyik szakra lett elég pontod.

2023. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!