Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek az egyetemre, de...

Felvettek az egyetemre, de nem szeretnék oda menni. Ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felvettek a Miskolci Egyetemre, viszont nem szeretném ott elkezdeni a tanulmányaimat. Néztem egy másik egyetemet ami Debrecenben van és oda szeretnék jelentkezni pótfelvételin.


Olvastam, hogy csak azok tudnak jelentkezni pótfelvételin akik vagy egyáltalán nem jelentkeztek sehova vagy nem vették fel őket.


Kérdésem az lenne, hogy ebben a helyzetben van bármi módja, hogy részt tudjak venni a pótfelvételin?



2023. júl. 26. 23:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én hallottam, hogy lehetséges úgy is ha az adott iskolánàl ahová felvettek törölteted a jelentkezésedet. Akkor részt vehetsz. Javítsatok ki, ha tévedek, és ha rosszul informálódtam
2023. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne töröltetni a jelentkezésemet, ha van ilyen?
2023. aug. 5. 17:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Melyik intézményről van szó?
2023. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!