Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden van valaki levelezon?

Szegeden van valaki levelezon?

Figyelt kérdés
Felvettek szabad bolcseszetre levelezon, 2 hetente kell bejarni?
2023. júl. 27. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a korábbi évek statisztikáit tekintve kizárt dolognak tartom, hogy idén te legyél az egyetlen ember a levelező képzésen.
2023. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
legtöbb levelező képzésen havi 1 hét, voltam egyébként félévet Szegeden, akkor úgy volt, azóta másik egyetemen vagyok levelezőn, itt is így kell járni
2023. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2023. júl. 28. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig próbálom az adott egyetem adott karának honlapján megkeresni az órarendjét annak a szaknak ami engem érdekel. VAgy van ahol ilyen kari naptár.

Pl:

[link]


itt lehet látni a konzultációs heteket, napokat a levelezősöknek. Általában a honlapon a hallgatók menün belül van sok helyen. Persze van ahol egyszerűen nem tudom megtalálni.

Ezen a lapon kifejezetten szuperül fel van tüntetve.


Igaz a múlt félévi, de hamarosan fent lesz a leendő félévi is itt. De már a múlt féléviből tudsz kicsit következtetni, hogy az adott egyetemen hogy is vannak akonzultációk.

Illetve sok helyen órarendet is fel lehet lelni, múlt félévit egyenlőre, abból is sok minden leszűrhető. Ugye levelező képzésen sokszor előre szerkesztett, adott órarend van, nem saját magának kell az embernek összeállítania a neptunban.


Illetve én mindig nézek mintatervet a honlapon.


Rengeteg minden leszűrhető ezekből az adatokból. Én végig szoktam mazsolázni ezeket, amelyik egyetemen érdekel. Néha könnyebb a döntést meghozni, mert ugye munkahely mellett nem mindegy hogyan tud járni az ember konzultációra.


Amúgy van olyan egyetem ahol szinte minden héten péntek, szombat a konzultáció.

De van olyan ahol pl egy hónapban három vagy kettő pénztek szombat, de van egy egy hetes konzultációs hét is.

De van ahol három hónapban vagy egy-egy konzulációs hét.


Egyeteme, szakja válogatja.

De ha ilyen adatokra rálelsz múlt félévről a honlapon azért kb tudsz következtetni mi vár rád.

Illetve ha valahol megtalálod, akkor figyelni kell, mert az ideit is oda fogják feltenni.


Nekem ezek a tapasztalataim.



Remélem tudtam kicsit segíteni. :)

2023. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!