Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek egyetemre, de az...

Felvettek egyetemre, de az sms-en kívül, még semmilyen e-mailt nem kaptam. Mi ilyenkor az eljárás?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Türelem
2023. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Miért kapnak emailt? Postai levelet fogsz kapni az egyetemről.
2023. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2, hol küldenek még levelet?
2023. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Az első lépést már megtetted; kétségbeesetten kiírtál egy kérdést a Gyakorikérdésekre.


A következő lépés, hogy vársz nyugodtan. Ha egy héten belül nem kapsz e-mailt, akkor lehet jelezni az egyetem felé.


Egyébként érdekes ez a postai dolog; amikor én az ELTE-re jelentkeztem, nekem nem küldtek postán semmit, míg egy ismerősöm a NJE-re jelentkezett pár éve, neki egy csomó dolgot küldtek postán.

2023. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
#4 Nekem is küldtek mindenféle baromságot, hűtőmágnestől kezdve, gólya leszek matrica, egyetem logója stb... dobtam is a sok selejtet a kukába. Viszont az ELTE csóró egyetem ott a fűtést sem bírják kigazdálkodni meg annyit keresnek az oktatók mint az árufeltöltők egy boltban. Örülj hogy még széket tudnak biztosítani, nem hogy majd postázzák a tájékoztatót 🤣
2023. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se kaptam egyelőre semmit, általában azért kell pár nap mire jön az email. Nem kell parázni, időben van még :)
2023. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma jött neg nekem e felvire a határozat. Postaievelet az Oktatási Hivatal nem fog küldeni.
2023. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az nekem is jött,de egyetemtől még semmi
2023. júl. 29. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Hétvégén úgyse küldenek, majd jövő héten várható, sok egyetem nem küldte még ki.
2023. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!