Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor jelentkezhetek következő...

Mikor jelentkezhetek következőnek egyetemre?

Figyelt kérdés

A most induló általános felvételi eljárásban nem vettem részt, viszont szeretnék majd egyetemre menni. A felvi oldalán láttam kiírva, hogy

"A soron következő általános felvételi eljárás 2023 decemberében veszi kezdetét."

Az lenne a kérdésem, hogy ezen a felvételi eljáráson indítják újra az összes alapképzést?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2023. júl. 29. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Van minden évben pótfelvételi időszak is, azon általában sok alapképzést szoktak indítani, ha olyan szakot szeretnél, akár még most szeptemberben is el fogod tudni kezdeni.


[link]

2023. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod!

Hallottam már a pótfelvételiről is, de idén nem tudom megkezdeni az egyetemet. Ezért is voltam vele úgy, hogy halasztok egy évet, de ez a decemberi felvételi érdekelne.

2023. júl. 29. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Értem, akkor te a keresztfelvételi eljárásról beszélhetsz, szerintem. Ezzel kapcsolatban próbálj szétnézni, mert szoktak lenni alapszakok is, csak nem biztos, hogy mindegyik.
2023. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A decemberi a keresztféléves felvételi, itt főleg mesterképzéseket hirdetnek, kevés alapszakra lehet ilyenkor bekerülni és azok is általában csak önköltséges verzióban indulnak.
2023. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!