Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Harsányi János Főiskolára...

Harsányi János Főiskolára járók, segítség! Tudtok nekem egy pár tippet adni az alkalmassági vizsgával kapcsolatban? Környezetkultúra szakra szeretnék jelentkezni! Köszii

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Környezetkultúra?WTF? Az meg mi? Hol? Én már 3 éve ide járok de még életemben is halottam.Biztos jó helyen jársz?:D

Vagy ez OKJ?Hmmm gondolkozom hogy lehetne (én t-v-s vagyok ezért nem vágom)...

Esetleg egy fórum?Minden évfolyamnak van. Próbáld meg felvenni a kapcsolatot valakivel, csak kivel hát ez a kérdés:)

[link]


szemezgess ezek közül aztán tuti lesz legalább egy aki környezet kultúrás:) elérhetőséget sajna én nemtudok és elsősöket sem ismerek csak 2.éveseket azokat is inkább tv szakosokat, de hajrá:)

2010. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy van ilyen :) a felsőoktatási tájékoztatóban is benne van és a honlapján is fent van :) azért nem magamtól....:):)
2010. okt. 14. 20:02
 3/8 A kérdező kommentje:

jah, nem OKJ-s, itt a link

[link]

fórumot is találtam, már oda is írtam :) még nem jött válasz, de azért köszönöm!

tényleg fontos nekem..

2010. okt. 14. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Óóóó,hogy a művészeti intézményhez tartoztok:)

Amúgy van leírás szerintem ehhez a honlapon:)

Mikor lenne egyébként az alkalmassági? Februárban nem? Vagy csak utána? Szombaton megyek suliba, ha gondolod rákérdezek,hogy megy ez:)

2010. okt. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az alkalmassági majd csak jún-júliusban lesz...de attól ugyanaz az épület..? Nagyon megköszönném, ha lennél olyan kedves és megkérdeznéd...Egy kis tanács, a feladatokkal kapcs. :):) Hogyan készüljek...

Köszönömköszönömköszönöm! :)

2010. okt. 15. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Az tuti,hogy ugyanott van (Bécsi 324), mert mindig látom a művészeseket:)

Amúgy írj már te előbb a tanulmányira,hogy mire készülj; csak mert engem zakkantnak néznének XD... tutor.zsuzsanna@hjf.hu

szerintem holnap válaszol is, mert bent lesznek, ha nem akkor hétfőn hidd el:)mindig gyorsak:))

ha nem kapsz választ majd írok én, oksa?

2010. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na voltam bent rákérdeztem de már nincs nálunk ez a szak az egész átment a BKF-re...sajnálom ott érdeklődj
2010. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, hogy megkérdezted nekem..sajnálom h már nincs a harsányin ilyen :(
2010. okt. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!