Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemi szakra menjek?

Milyen egyetemi szakra menjek?

Figyelt kérdés

Most leszek tizenegyedikes, ezért úgy gondolom, lassan ideje lenne kitalálni. Töri faktot vettem fel (egyébként is humános osztályba járok), ebből szeretnék mindenképpen emelt érettségizni.

Viszonylag humán beálítottságú vagyok, de matekból is jó vagyok és a bioszt is szeretem, bár azt inkább érdeklődés szintjén.

Szeretek írni, ez a szenvedélyem és a hobbim, bár nem hiszem, hogy el tudnék vele helyezkedni, ezért szeretnék valami életképesebbet tanulni, mint például a kreatív írás.

Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok olyan egyetemi szakot ajánlani, ami szerintetek jó lenne nekem?

Írni szeretek, és tudok is a visszaigazolásokból, a törit is imádom és nagyon érdekel az emberi viselkedés meg ilyesmik.

Az idegen nyelvek mondhatni a gyengeségeim, de azért egy nyelvvérettségit valahogy össze akarok hozni még.


A válaszokat előre is köszönöm, nagyon hálás lennék ha segítenétek!



2023. júl. 31. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jog vagy pszichologia😊
2023. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
Ha meg lehetne élni belőle, akkor egy töri-magyar tanárit mondanék (de mondjuk egy magyar-matek pont ütős lenne), vagy más pedes szakot, pl tanító, óvodapedagógus, stb. Így én is azt mondanám, mint a 1. válaszoló.
2023. aug. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!