Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most elsőéves vagyok egy...

Ha most elsőéves vagyok egy nappali szakon és a köv. Tanévben jelentkezek egy másikra is (teszem azt felvesznek) akkor a mostaniban átmeheteh valahogy levelezőre? (Hogy a másikat elkezdhessem nappalin)

Figyelt kérdés
Sajnos nem úgy jött ki az egész ahogy akartam ahova most járok annyira nem érdekel és rájöttem, hogy valami mást akarok kezdeni magammal, de azért nem akarom abbahagyni, hátha egyszer még jól fog ez is jönni, meg azért elég sokat tettem és tett a családom ezért, hogy csak úgy sutba dobjam az egészet!
2009. nov. 2. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

levelezőre átmehetsz persze

csak azt tudd,hogy az már fizetős...

és a másik,anappalis lesz valoszinű államilag támogatott

vagy az se...

2009. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már miért lenne fizetős?

Én úgy tudom, kb12(?)félévet támogat az állam, és ha egyszerre viszi a 2 szakot,ahogy írja, akkor simán kijön államilag támogatottként.


Vissza is olvashatod a hasonló kérdéseket itt a keresőbe, mások is csinálják így, és nem kell fizetned, ha amúgy felvesznek államira.

2009. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!