Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud küldeni vizsgaanyag...

Valaki tud küldeni vizsgaanyagot bármelyik tárgyhoz?

Figyelt kérdés

ELTE GTK MBA képzésére szeretnék jelentkezni, de előtte fel akarom mérni, hogy valóban nekem való-e. A tárgyak elég hangzatosak, és tanterv is tetszik, de szeretnék belelátni, hogy valójában miről is van szó. Aki ezen, vagy bármely más gazdasági MSc-n tanul (akár másik intézményben), az tudna küldeni egy random tárgyról vizsgára felkészüléshez anyagot, hogy bele tudjak nézni mire is számítsak?


Itt a tantervi háló: [link]


Előre is köszönöm!


2023. aug. 11. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ELTE GTK-n tanulok, viszont nem MBA mesterszakon. Ezek közül nekem az alábbi tantárgyak voltak:

- Üzleti gazdaságtan

- Menedzsment kvantitatív módszerei

- Szervezeti magatartás

- Üzleti jog

- Meggyőzéstechnika (nekem 6 kredites volt, valószínű nem teljesen ugyanaz mint a 3 kredites)

- Vállalati pénzügyek (nekem az alap volt, MBA-soknak a pénzügyesekkel külön vannak ezek az óráik -> itt más a tananyag)

- Nemzetközi pénzügyek és gazdaság (szab.válként csináltam)

Ha gondolod írj egy e-mail címet privátba és küldök át anyagokat.

2023. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!