Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem jelentkeztem gólyatáborba,...

Nem jelentkeztem gólyatáborba, nem is megyek, lesz ebből hátrányom?

Figyelt kérdés
Pannon Egyetem. Zárkózott vagyok és félek, hogy majd már mindenki ismerni fogja egymást az egyetemre, csak én leszek kívülálló így, hogy nem megyek. Ugyanakkor eddig akárhány gólyatáboros beszámolót hallottam, egyik sem hozott lázba, inkább megerősítettek abban, hogy nem akarok menni.
2023. aug. 17. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Jaj dehogy. Nem lesz hátrányod.
2023. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én kezdtem nálunk a szakról szinte senki nem ment. Kb. két ember. Az, hogy kívülálló leszel-e vagy sem nem attól függ, hogy voltál-e gólyatáborban, hanem, hogy milyen ember vagy.
2023. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Semmi hátrányod nem lesz.
2023. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem abból lesz hátrányod hogy nem mentél a gólyatáborba, hanem abból hogy zárkózott félős mamlasz vagy az elmondásod alapján
2023. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Igazából az egyetemi gólyatábor az ismerkedés első fázisa csak. A "jóarcok" megtalálják ott egymást, akik alatt azokat kell érteni, akik együtt mennek bulizni, piálni, részegedni, baromkodni.

Akik erre nem kaphatók, hiába voltak gólyatáborban, kiszóródnak. Ebbe a körbe tartoznak az introvertáltak is.

Nektek az egyetemi szorgalmi időszak ad arra lehetőséget, hogy megtaláljátok a hozzátok legjobban hasonló embereket, akikkel tudtok beszélgetni.

Mondjuk, ha szélsőségesen introvertált vagy, szociális szorongó, akkor megint más a helyzet... Milyen szinten és mi oknál fogva vagy ennyire introvertált?

2023. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy betegesen lennél az, csak első körben inkább megfigyelő/visszahúzódó vagyok.

Jobban szeretek más ismerkedési formákat, mint a közös ivászat, állatkodás és bulizás.

2023. aug. 17. 17:28
 7/7 A kérdező kommentje:

*lennék

+vannak barátaim, eddig is voltak, de őket sem ilyen helyeken ismertem meg.

2023. aug. 17. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!