Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweisre jelentkezők, ti...

Semmelweisre jelentkezők, ti kaptatok már valamilyen emailt az egyetemtől?

Figyelt kérdés
A napokban több egyetem, a pécsi és szegedi is írt emailt a sorrendmódosításról és általános infókról, a szegedi az elmúlt félév során többször is. Viszont a Semmelweis eddig nem küldött, vagy csak nekem nem?

2021. jún. 18. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Semmelweis nem szokott, szeged engem is zaklatott hogy na majd 100ezret nyerhetek ha ők az elsők :D

Szerintem egy egyetemnek nem illik pénzzel húzva a diáokokat sorrendmódosításra bírni.. de ez csak az én véleményem🤷🏼‍♀️ Örülök csak annak, hogy nem minden egyetem csinál ilyet, többi infót (beiratkozást, gólyatábort) pedig időben megküldik :)

2021. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 szerintem jó ha péntek támogatnak van akinek családi helyzet miatt ez is szempont én így inkább örülök neki ha ilyeneket küldözgetnek és nem nekem kell őket hívogatni meg keresgetni hogy esetleg milyen ösztöndíjak stb. Vannak

Kedves kérdező pécsről én is kaptam emailt máshova nem is jelentkeztem szóval segíteni nemtudok

2021. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Ösztöndíj az egy más tészta.

Itt az hogy, 100ezret sorsolnak ki ha első helyen jelölöd meg őket, az nem hinném olyan bíztató.

Én se vagyok ellátva pénzzel, mindig is elég magas volt a szociális ösztöndíjam, de az a 0.00001% esély, hogy talán nyerek, nem ér annyit, hogy az első megjelölt helyemről lemondjak. Főleg ha tudom, hogy második helyként megjelölve amúgy is felvettek volna, mert nekem inkább az volt a kérdés, hogy meglesz-e az első hely.

Ha valaki meg amúgy is elsőnek jelöli azt a szakot, akár amiatt mert közel van, annak meg nem lényeg, ha nem első, akkor pedig egy jóval távolabbi helyre menni azért, mert talán lehet, hogy nyersz egyszer 100ezret… Ha valakinek már csak Pécsről Szegedre kell járni minimum 6 évig, akkor ha meg is nyeri a sorsolást, az pénz el is megy utazásra, koliról nem is beszélve.

Értem, hogy az a lényeg hogy megpróbáljanak minél több embert átcsábítani, főleg ha Szeged-Pécs-Debrecen között kell “versenyezni”, csak én szimplán nem teljesen tartom ezt korrektnek.

2021. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!