Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb általános...

Melyik a legjobb általános iskola Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Budapesten belül melyik általános iskolában a legmagasabb színvonalú az oktatás? Elsősorban a matematikára gondolok.


Olyan sulik érdekelnek, melyek csak általános iskolák, nem pedig egybevontak valamely gimnáziummal (tehát pl. a Fazekas kiesik)


Tudom, rá lehet keresni Google-en is, de a személyes tapasztalatok is érdekelnek (pl. milyen érzés odajárni).


Előre is köszi a segítséget!



2023. aug. 19. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ismerőseimnek ez a suli vált be. A nyelv mellett nagyon jó eredményeket érnek el az ottani diákok a nyolcadikos központi írásbelin így az oktatás nem lehet rosz se magyarból se matekból.


Újpesti Karinthy Frigyes Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola


[link]

2023. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alsó tagozaton nem a matek számít, hanem hogy a tanító nénik / bácsik aranyosak legyenek és szeressék a gyerekeket.


A 3. kerületben egyébként a Béres egy kiemelkedően jó iskola.

2023. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Gyereknek játék kell, nem matematika. Ne legyél ilyen ostoba és kérlek ne cseszd el a gyereked gyerekkorát.
2023. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenttudó Máté (3-mas válasz),


Hogy merészelsz te engem bárminemű információmorzsa hiányában ostobának nevezni?


Egyáltalán honnan veszed, hogy van gyerekem? Egészen más okból érdekelt a téma, nem mintha bármi közöd lenne hozzá.


De ha már belémkötöttél:


Egy gyereknek valóban kell játék, de a magyar oktatási rendszerben katasztrofális módon nevelik a gyerekeket a logikus gondolkodásra és problémamegoldásra, ezért elengedhetetlen a magas szintű matematika oktatás (amolyan mentsük a menthetőt elv szerint).


Másrészről kétdiplomás mérnökként azt hiszem, jogom van tenni egy olyan megállapítást, hogy a felsőoktatásban a humán szakokon kívül minden a matekra épül.


Sosem értettem, hogyha az ember nem tud okosat mondani, akkor miért nem marad csendben? Ha nem érdekel a kérdés témája, csak lapozz tovább, ha pedig mindenáron kötekedni akarsz, akkor javaslom az avasi telepet...


Azért köszönöm, hogy beböfögted a bugyuta válaszod, illetve, hogy 0 információ alapján megszakértetted, hogy a másik gyerekének mire van (lenne) szüksége. Gondolom amikor nem az interneten terjeszted a tudásod, idegsebészként vagy atomfizikusként segítesz az emberiségen.


A magyarok miért nem képesek levetkőzni ezt a "nemtudoksegítenidelegalábbbelerúgokamásikba" mentalitást?


Ha bárki kérdezi, miattatok (az ilyen gondolkodású emberek miatt) költözöm külföldre!


Utóirat: az első két válaszolónak köszönöm szépen a segítséget!

2023. aug. 20. 14:29
 5/9 Senior Séf ***** válasza:
64%
Szerinted, kérdező, ki a ménkű járta végig Bp összes iskoláját,hogy meg tudja állapítani, melyik a legjobb? Egy személy max 2-3 iskolát ismer, abból meg nem tud a kérdésre válaszolni.
2023. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

#5

Hagyd. Olyan ostoba, mint ide Kenya.

2023. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5-6(3),


Egy kalap alá veszlek titeket a szellemi alultápláltságotok okán.


Ti tényleg ennyire bambák vagytok, és egyetlen kérdést sem vagytok képesek feldolgozni?


Ki állított olyat, hogy valaki végigjárta az összes iskolát? Az USA-ról sem tudsz semmit, ha még sosem jártál ott?


Rengeteg szempont szerint lehet kategorizálni iskolákat, én kiemeltem belőle kettőt, és személyes élményeket, tapasztalatokat vártam a válaszolóktól.


NYILVÁN nem egy embertől vártam, hogy jellemezze az összes iskolát. De nem is értem, hogy jut eszedbe ilyesmi.


Ti a kommenteitek alapján sötétebbek vagytok, mint egy feketelyuk. A legékesebb példák arra, hogy az országunk miért jár ott, ahol... Az égvilágon semmihez nem ért, ellenben a mocskolódásban profi.


Arra az egy kérdésre válaszoljon valamelyik Nobel-díjas zseni, hogy HA TUD SEGÍTENI, AKKOR MIÉRT VESZI A FÁRADSÁGOT, HOGY BELEKÖSSÖN A MÁSIKBA? Miért nem lehet továbbgörgetni és hagyni a francba? Miért teszitek tönkre a társadalmi morált?


Köszönöm.

2023. aug. 20. 17:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerk.: **HA NEM TUD**
2023. aug. 20. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Na, már privátban is írogat ez a senkiházi. 😆
2023. aug. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!