Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányi vélemények?

Kodolányi vélemények?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Legalja. Messziről kerüld.
2023. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Mégis milyen Kodolányiról?


Kodolányiról az íróról?

Kodolányi költeményeiről? Kodolányi János Egyetemről? Székesfehérvári Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnáziumról? Vajszlói Kodolányi János Általános Iskoláról?

Kodolányi Étterem és Panzióról?

2023. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs Kodolányi véleményem.
2023. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az egyetemre gondolsz. Nem olyan rossz az, úgyis az fog számítani, hogy te mennyi energiát teszel bele. Ha teszem azt, te egy szociális munka szakra mennél, ahogy én is arra mentem, s fehérvári vagy, ahogy én is, akkor végképp felesleges elmenni egy "nevesebb" egyetemre, beleáldozva egy csomó energiát, a felesleges szopatásokkal, s ugye a lakhatást is meg kéne oldani akkor. Nem feltétlen ér annyival többet egy divatdiploma, mint amennyit elvesz az ember életéből. Jöhet a lepontozás, de én így látom.
2023. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mennyire tipikus GyK-s kérdés ez is. 4 válaszból az első 3 baromság…


Kodolányin végeztem műv. szervező szakon. Nekem csak papír kellett, utáltam, hasznos tudást nem nagyon adtak át, viszont az gazdasági szakok semmivel nem rosszabbak, mint más egyetemen, csak ugye a sok tájékozatlan okostojás serényen terjeszti a hülyeségeket, hogy minden szak gyenge, mindenkit átengednek vizsgán.

Szóval inkább olyanokra hallgass, akik oda jártak, nem valami agyhalott HR-esre, vagy fórumos zsenire.

2023. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!