Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kollégiumok általában...

A kollégiumok általában hogyan néznek ki, hány ember van egy szobában, milyen a felszereltség, lehet - e szobát cserélni, minihűtőt lehet-e vinni és kamerát lehet - e beszereltetni bizonyos "rablások" esetére?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt elárulod,hogy hogyan akarsz kamerát tenni 1 szobába ahol rajtad kívül mások is vannak? 🤣 biztos örülni fognak a többiek ha felveszi a kamera a pucér testüket ha öltöznek 🤣🤣. Édes istenem. Ez a kérdés eddig a hónap legbutább kérdése xd


Amúgy ha kamerát akarsz feltenni kb első nap utálni fognak téged, csak mondom.

2023. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kamerát teszel fel, ki is tiltanak.
2023. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában 2-4, ember van egy szobában. Vagy emeletenként van fürdő és wc, vagy lakóegységenként, szobánként. Ez az adott kollégiumtól függ, aminek majd ha aktuális lesz, úgyis utána fogsz nézni, hogy milyen típusú az, ami az egyetemedhez tartozik. Általában ágynemű es bútorok vannak, épületenként porszívó, emeletenként/lakóegységenként hűtő, mikró, esetleg rezsó. Szobát lehet cserélni kérvénnyel. Minihűtőt vihetsz, de szerintem a szobákban a legtöbb helyen már nem engedik tárolni őket, csak a nagyobb közös helyiségekben max.
2023. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Elég nagy a valószínűsége annak hogy a házirend tiltja a kamerát, azt érdemes elolvasni, mert régebbi épületekben még hajszárítót sem lehet bevinni hivatalosan :D Erre a kérdésre sajnos nem lehet rendes választ adni, mert rengeteg különféle kollégium van, én magam is voltam nagyon jól felszereltben is, meg olyanban is ahol szó szerint beesett a hó télen az ablakon. De ha bármi kérdésed van arra ott tudnak és fognak is válaszolni, esetleg telefonon érdemes lehet felkeresni őket és akkor is válaszolnak a kérdéseidre. Én középiskolában 4 fős szobában voltam, egyetemen 2 illetve 3 fős szobákban. De volt ismerősöm aki középsuliban 6 fős szobában volt ezért mi erre nem tudunk neked válaszolni.
2023. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamera miatt örülj, ha nem jelentenek fel.
2023. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!