Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miltonra levelezőn hogy kell...

Miltonra levelezőn hogy kell bejárni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy péntek délután és szombat a tanítási nap kéthetente, de ha van valakinek tapasztalta, hogy hány órától hányig szokott lenni, az kérem ossza meg velem. Az egyetem egyelőre nem válaszolt.

2023. aug. 23. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Nem osztom meg veled hogy nekem hogy kell járni mert ez teljesen órarendfüggő és minden évfolyamban más és más.


"Az egyetem egyelőre nem válaszolt."


Ez nem óvoda hogy zargasd az óvónénit minden hülyeséggel. Szerinted viccből van meghatározva a tárgyfelvételi időszak? Meg van határozva az egyetemi vezetés által hogy meddig kell véglegesíteni az órák időpontját, előtte nyilván nem fognak válaszolgatni minden kretén megkeresésére. Ha nem jó az időpont akkor ez van, kereshetsz másik egyetemet, senki nem fog alkalmazkodni hozzád.

2023. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1. "válaszoló",


Viszont úgy tűnik, hogy te megragadtál óvodás szinten. Bízom benne, hogy ilyen szövegértelmezéssel nem végeztél egyetemet, így viszont nem is számítasz relevánsnak a kérdésben. Ha igen, akkor olvasd el a kérdést még egyszer, hátha akkor sikerül felfogni. Nem emlékszem, hogy említettem volna, hogy bárki alkalmazkodjon hozzám. A tájékozódás viszont fontos, ezt próbálom tenni, a kicsinyes megjegyzéseidet pedig tartsd meg magadnak!


Köszönöm! :-)

2023. aug. 23. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Tájékozódáshoz ajánlom a hivatalos tájékoztatót, amit szintén nem a saját maguk szórakoztatására állít ki az egyetem. Ahogy említettem számodra teljesen irreleváns hogy az előző években hogyan állt össze az órarend, mivel minden évben más és más, ugyanis a jelenlegi időszak épp arra szolgál, hogy egyeztessenek az oktatókkal. Nyilván nem fognak mindenkinek egyesével válaszolgatni, hogy jelenleg hol tart a folyamat, majd ha véglegesítették akkor publikálják időben, megnyugodhatsz.


"Bízom benne, hogy ilyen szövegértelmezéssel nem végeztél egyetemet, így viszont nem is számítasz relevánsnak a kérdésben"


Ha már megkérdezted én jelenleg a doktori képzésem végénél járok, 2 diplomával rendelkezem úgyhogy megnyugtatlak, hogy nyugodtan tekintsd a válaszomat relevánsnak. Viszont attól félek ilyen csekély kompetenciákkal amivel rendelkezel neked fél évig sem fog tartani az egyetemi pályafutásod.

2023. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piranja ***** válasza:
83%
"Ha már megkérdezted én jelenleg a doktori képzésem végénél járok"- ha doktori képzésre járnál, lenne annyi eszed, hogy nem ilyen stílusban osztanád az észt, pláne nem itt.
2023. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
3, na, elvették a fogorvosi diplomád közben? 😂
2023. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érettségid van már?
2023. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!