Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tagozatos diákként...

Levelező tagozatos diákként bejárhatok a nappalisoknak tartott órákra, ha megengedhetem magamnak időben? Illetve ha úgy adódna, átkérhetem magam nappalira a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Egyelőre nem úgy néz ki a helyzet, hogy megengedhetem magamnak a nappali tagozaton való tanulást, dolgoznom kell mellette.

Viszont bízom benne, hogy kedvezően alakul a jövő és lesz anyagilag lehetőségem arra, hogy bejárhassak az órákra munka helyett.



2023. aug. 17. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Azokra az órákra, amelyek nyilvánosak, bejárhatsz.


Átkérheted magad, ha akarod, és ha akarják, átvesznek.

2023. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Nem "átkérheted" magadat, ez nem óvoda hogy szólsz az óvónéninek hogy a másik csapatba szeretnél kerülni amikor kidobósat játszotok, hanem törvényileg szabályozott módon történik a jelentkezés.


Nappali előadásokat pedig meghallgathatod, amennyiben az egyetem belső házirendje ezt lehetővé teszi (a legtöbb helyen az előadás nyilvánosan megtekinthető, de természetesen léteznek olyan egyeremek ahol zártkörűek az előadások és csak azok a hallgatók vehetnek részt rajta, akik felvették a tárgyat). Mivel nem írtál egyetemet és szakot, így nem lehet érdemben válaszolni a kérdésre, azonban a házirendből kiderül.

2023. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lehetett, csomó levelezős bejárt az előadásokra. Gyakorlatok viszont nekik külön voltak szombatonként.
2023. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyetemi előadások nyilvánosak. Azokra bárki beülhet. Olyan is aki nem hallgatója az adott egyetemnek.
2023. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!