Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmennetek a helyemben utazni...

Elmennetek a helyemben utazni vizsgaidoszakba belecsuszva? (Elso felevem lesz)

Figyelt kérdés

Vizsgaidoszak: dec 16 - jan 26

Utazas: jan 18-27


2023. aug. 25. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mennék el. Ha valamiből nem lesz meg a vizsga elsőre, akkor esetleg nem tudsz újra menni.
2023. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én igen, de nyilván akkor úgy készülnék hogy amiből lehet szerzek megajánlott jegyet és még decemberben elmennék mindenből vizsgázni, ha vmi mégse sikerül akkor január elején van még javítási lehetőség. Eddig is kb így csináltam hogy a január amennyire lehetett szabad legyen.

Ha meg szorgalmi alatt se szerzel jegyet és 2 vizsgaalkalom se elég még mindig ott a vizsgakurzus.

2023. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én első vizsgaidőszakomban nem mentem volna el. Heti egy vizsgára jöttem ki, és egyszer se volt ismétlőm. Amúgy attól függ, hány vizsgás tárgyad van, le tudod-e tudni.

Én második vizsgaidőszakomban 1 nagyon könnyű tárgyból vizsgáztam. Ott mehettem volna.

2023. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!