Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El akarok végezni egy ELTE-s...

El akarok végezni egy ELTE-s képzést, csak hogy elmondhassam oda járok?

Figyelt kérdés

Nem tudom honnan ez az ELTE mánia, de valaki segíthetne kigyógyulni belőle…

Egyetemista vagyok, eddig két különböző egyetemről is van tapasztalatom (igaz az egyiken csak “futólag” 1 évet voltam). Nagyon szeretném kipróbálni az ELTE-t, mert eddig nem volt ilyen igazi egyetemre járós feelingem, de nem tudom azért-e mert nem találtam meg a helyemet az eddigi szakokon, vagy túlromantizálom az egyetemre járást.

(Első képzésen, amit otthagytam végül, nagyon szuper volt a társaság, de nem nekem való volt a szak, a második képzésen tetszik amit tanulok, csak tőlem nagyon távol álló, más értékrenddel rendelkezők járnak)

Nagyon szeretnék valami olyat tanulni, amit igazán élvezek és a társaság is jó, és valahogy úgy érzem az ELTE-n lenne a helyem, de nem tudom megmagyarázni, hogy miért.


Ráadásul így a második képzésem derekán kitaláltam már, hogy mihez akarok kezdeni az életemmel, és szeretném is csinálni, viszont maga az ehhez köthető szak, amit el kéne végezzek hozzá, annyira nem mozgat meg, és még csak nincs is az ELTE-n.

Ami meg megmozgatna, valami jó kis bölcsészkaros képzés, azzal tudom, hogy nem sokat tudnék kezdeni, csak “hobbiból” lenne értelme. Tehát hosszú távú célt sem tudok hozzá kötni.



2023. aug. 28. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2023. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hobbiból is tanulhatsz, ill. járhatsz az ELTE-re. Viszont, ha később, munka mellett szeretnél tanulni az ELTE-n, akkor arra készülj, hogy a BTK-s szakok közül nagyon kevés elérhető levelező munkarendben.
2023. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Én megértelek amúgy, nekem is van egy ilyen "menő" érzésem, ha az ELTE-ről, BME-ről vagy a Corvinusról van szó :D


Én a Metura jártam egy ideig de azt nem ajánlom senkinek. ELTE-re tervezek jövőre. Kell nekem is az az érzés, hogy igen, én ELTE-s vagyok, lesz majd pulcsim is meg minden :D

2023. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Mi volt a gondod a METU-val? Csak érdekelne, én soha nem jártam oda, de azt hallottam, hogy már sokat fejlődött. #2-es voltam.
2023. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!