Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi eljárás 2024-ben?

Felvételi eljárás 2024-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőre környezetvédelmi ismeretekből szeretnék emelt szintű érettségit tenni. Viszont az oktatas.hu weboldalon nem találok róla információt. A Google is csak a nive.hu-t adja be.

Illetve, a SZTE biológia szaka elfogadja a környezetvédelmi ismeretek érettségit, ugye? Többféle, különböző információt is találtam ezzel kapcsolatban. Azért kérdezem, hátha valaki tudja.

Köszönöm a segítséget :)



2023. aug. 28. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül melyiket nem találtad?

[link]

[link]

[link]

2023. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elsőt. Köszönöm. Viszont a felvi.hu, a SZTE honlapja és amit írtak nekem e-mailt mindháromnál más-más információk vannak, hogy mit fogadnak el. Ezért még azóta is érdekelne, hogy tud-e valaki információt szolgáltatni ezzel kapcsolatban ? Ér-e +50 pontot (bizonyos százalék felett természetesen) az emelt környezetvédelmi ismeretek érettségi?
2023. aug. 28. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Felvi az idei felvételiről ír, a weboldal a jövő éviről. Innentől kezdve nyilván az utóbbi a releváns.

[link]

Ha írt neked az egyetem, akkor mi a kérdés? Szerinted mi jobban tudjuk, mint ők?

2023. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, de a honlapjukon is más információ van. Mindegy…
2023. aug. 28. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írj nekik még egy emailt, amiben felhívod erre az ellentmondásra a figyelmüket. Mivel ezek szerint változnak a pontos követelmények, ezért egyedül az egyetemnél tudsz érdeklődni.
2023. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!