Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaptam neptun kódot tovább?

Kaptam neptun kódot tovább?

Figyelt kérdés
Ha belépek majd a Neptun a látni fogom milyen tárgyakat kell felvennem? Levelezős vagyok
2023. aug. 29. 15:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy csak beiratkozás után kell felvenni az órákat?
2023. aug. 29. 15:57
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Én is levelezős vagyok és ma léptem be. Milyen szak? lehet tudok segíteni. A tárgyfelvétel ideje nincs fent az egyetem oldalán?
2023. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg suli,szak, bármi???
2023. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Elárulnád, hogy beiratkozás előtt mégis hogy veszed fel az órákat ha nincs is aktív hallgatói jogviszonyod?


Másfelől olvasási, szövegértési nehézségeid vannak esetleg a diszlexia betegség spektruma jellemző rád, hogy nem vagy képes értelmezni a hivatalos egyetemi tájékoztatót?


"Levelezős vagyok"


Ez nagyon hasznos információ, hogy megosztottad milyen képzési rendben fogod folytatni a tanulmányaidat, így már csak 1500 szaknak kellene leírni a tárgyfelvétel menetét, hogy kielégítő választ kapj a kérdésesre, mivel nem specifikáltad sem az egyetemet sem az adott szakot ahová felvételt nyertél

2023. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
még egy kérdést sem tudsz feltenni megfelelő módon, ne is húzd az idődet a beiratkozással és a tárgyfelvétellel úgysem végzed el az egyetemet
2023. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

"Elárulnád, hogy beiratkozás előtt mégis hogy veszed fel az órákat ha nincs is aktív hallgatói jogviszonyod?"


Elég sok helyen van előbb a tárgyfelvétel, mint a beiratkozás.

Ne akarj észt osztani, ha nincs

2023. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elvileg a felvenni javasolt tárgyaknak legalább egy részét valószínűleg fogod látni. EGyébként meg a mintatanterv alapján tudsz keresgélni.
2023. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

#6 ez kamu, a targyfelvetelt a Neptun az AKTIV felevre valo beiratkozast kovetoen engedi.

Ha be vagy iratkozva, de passzivon, akkor SEM engedi es ha tartozasod van az egyetemen, akkor SEM, ugyhogy te csak ne magyarazd itt a kamu dumadat... nem disznek van a beiratkozas sem!

2023. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
#8 értsd már meg, hogy nem mindenhol működik így. Nem a 6. válaszoló vagyok, de van már felvéve a neptunban 10 tantárgyam erre a félévre, miközben aktív hallgatói jogviszonyom még nincs, mert azt csak a személyes beiratkozás után kapok. Tudod, nem mindenhol működik pontosan ugyanúgy ez a dolog.
2023. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

"értsd MÁR meg"

En ugyanugy nem vagyok a 4., mint ahogy te nem a 6. vagy. Felteve, ha ezert hasznaltad ezt a szofordulatot...


Az tovabbra is hihetelen nekem, hogy veszel fel targyakat, ha nem vagy aktiv felevre bejelentkezve, mivel rad is a magyar felsooktatasi torveny (NFTV) vonatkozik, kiveve ha valami alternativ univerzumban elsz.

2023. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!